dekret Slovenský jazyk Deutsche English
dekret O nás Služby Na stiahnutie Kontakt
Úvod
dekret
Dekret
onas
dekret
 

DEKRET, záruka kvality v oblasti poskytovania audítorských, účtovných a daňových služieb pre Vás a Vašu spoločnosť.

Spoločnosti DEKRET poskytujú kvalitné a komplexné audítorské, účtovné, daňové a poradenské služby už od roku 2003. Náš profesionálny tím neustále rastie a my tak kontinuálne rozširujeme portfólio a zdokonaľujeme kvalitu poskytovaných služieb.

Za spoločnosťami DEKRET stojí vyše 15 rokov skúseností jej partnerov v oblasti účtovníctva, auditu a  daňového poradenstva. Úspešné riešenia pre našich klientov zastrešuje profesionálny tím expertov, ktorých odborná znalosť domáceho a medzinárodného prostredia zaručuje kvalitu poskytovaných poradenských služieb. Ich široký záber im umožňuje prispôsobiť sa špecifickým požiadavkám tak domácich ako aj zahraničných klientov v závislosti od ich činnosti, veľkosti a oblasti pôsobenia. V kontexte daného odvetvia a hospodárskeho prostredia im pomáha rozpoznať kľúčové potreby klientov a ponúknuť im tak riešenia šité na mieru.

Sila spoločností DEKRET spočíva predovšetkým v profesionálnom prístupe ku klientom ako aj v komplexnosti a odbornosti ponúkaných riešení.

Sluzby
Audit
Účtovnícke služby
Daňové poradenstvo
dekret
dekret
space Všetky práva vyhradené. 2011 DEKRET, s.r.o.    space
Úvod