dekret Slovenský jazyk Deutsche English
dekret O nás Služby Na stiahnutie Kontakt
Úvod
dekret
Dekret
onas
dekret
 

DEKRET ponúka komplexné portfólio odborných služieb ušitých na mieru našim klientom.

DEKRET poskytuje poradenstvo a profesionálnu starostlivosť, ktorá zahŕňa audit, účtovníctvo, daňové a poradenské služby.

Profesionálny prístup, dlhoročné skúsenosti a spokojní klienti sú vizitkou našich spoločností. Klientom ponúkame komplexné riešenia šité na mieru v oblasti auditu, finančného účtovníctva, mzdového a daňového poradenstva a zároveň im radi poskytneme odbornú asistenciu pri založení, či likvidácii spoločnosti a starostlivosť pri nastavení finančných a účtovných procesov. Služby poskytujeme v slovenskom, nemeckom a anglickom jazyku.

Systematickú starostlivosť a odborné poradenstvo ponúkame medzinárodným koncernom, výrobným a obchodným spoločnostiam, najčastejšie rodinným podnikom a tiež organizáciám verejného sektora a neziskovým organizáciám. Pri riešení špecifických požiadaviek klientov uplatňujeme profesionálny individuálny prístup. Tak vznikajú tailor-made riešenia a stúpa spokojnosť klientov.

DEKRET ponúka široké portfólio poradenských služieb v oblasti auditu, účtovníctva, spracovania miezd a daňového poradenstva:

dekretAudit

Experti spoločnosti DEKRET AUDIT poskytujú audítorské služby v tej najvyššej kvalite. Plánovanie a systematická spolupráca s klientmi počas audítorských prác zabezpečuje dlhoročnú vzájomnú dôveru a spokojnosť klientov.

dekretÚčtovnícke služby

Správna účtovná evidencia, správne zostavenie a interpretácia finančných výkazov je pre chod firmy alfou a omegou. Našim klientom ponúkame kvalitné účtovnícke služby a osobný prístup.

dekretDaňové poradenstvo

Správa daní podlieha neustále meniacim sa reguláciám, predpisom a zvýšenému nároku na administratívne spracovanie. S orientáciou v daňovom systéme a optimalizáciou daňového zaťaženia domácich a zahraničných klientov, radi pomôžu naši daňoví poradcovia.

Sluzby
Audit
Účtovnícke služby
Daňové poradenstvo
dekret
dekret
space Všetky práva vyhradené. 2011 DEKRET, s.r.o.    space
Úvod